Ottelut

Tulevat ottelut

AikaOtteluPaikkaSarjaTulos
21.09.2019 17:20KurraB - Viikingit AkatemiaKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsintaLIVE
22.09.2019 13:30KurraC - PingviinitKlaukkalaC-nuorten AluesarjaLIVE

Menneet ottelut

AikaOtteluPaikkaSarjaTulos
15.09.2019 16:00Warkis/PiPs - KurraBVarkausB-nuorten Suomi-sarja karsinta5 - 2LIVE
14.09.2019 15:35TarU - KurraCTarvasjokiC-nuorten Aluesarja7 - 3LIVE
14.09.2019 19:50KurraB - Pelicans AkatemiaKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta3 - 3LIVE
25.08.2019 18:10KHT - KJT-HaukatKlaukkalaSuomen Cup2 - 5LIVE
23.08.2019 18:50KJT Haukat - KHTKeravaSuomen Cup6 - 3LIVE
31.03.2019 11:20FF-välierä: KurraC - K-67KlaukkalaFinal Four13 - 2LIVE
31.03.2019 18:10FF-Finaali: KurraC - BJR WhiteKlaukkalaFinal Four5 - 2LIVE
30.03.2019 17:20KHT - HCK SalamatKlaukkalaMiehet edustus, II-divisioona karsinta7 - 1LIVE
26.03.2019 18:30Kurra D2AA/M - HJKKlaukkalan jäähalliFinal Four
24.03.2019 18:20KHT - HAKIKlaukkalaMiehet edustus, II-divisioona karsinta3 - 1LIVE
23.03.2019 13:40K-Tiikerit - KurraCSalmisaariC-nuorten Aluesarja4 - 6LIVE
23.03.2019 16:20OKK - KHTMalmiMiehet edustus, II-divisioona karsinta3 - 8LIVE
17.03.2019 13:50KurraC - KJT-HaukatKlaukkalaC-nuorten Aluesarja22 - 2LIVE
16.03.2019 17:20KHT - KYKlaukkalaMiehet edustus, II-divisioona karsinta2 - 4LIVE
16.03.2019 19:50KURRA - EVUKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarjaLIVE
09.03.2019 19:00Hunters - KurraPorvooA-nuorten Alueliiga/-sarjaLIVE
09.03.2019 19:45Blues JR White - KurraCMatinkyläC-nuorten Aluesarja4 - 3LIVE
09.03.2019 20:00PEPO III - KHTLappeenrantaMiehet edustus, II-divisioona karsinta1 - 6LIVE
03.03.2019 12:00K-Vantaa Itä D1AA - KJTKlaukkalan jäähalliD1 AA
03.03.2019 12:40Kurra - Aakoo/KY-80KlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarjaLIVE
03.03.2019 12:45Viikingit - Kurra D1A/KMyllypuron jäähalliD1 A
03.03.2019 13:50KurraC - K-67KlaukkalaC-nuorten Aluesarja10 - 7LIVE
03.03.2019 15:00K-Vantaa Itä - Kurra D2A/VTikkurilan jäähalliD2 A
24.02.2019 18:30EVU - KURRAMyyrmäkiA-nuorten Alueliiga/-sarja
23.02.2019 17:20Kurra - EKSKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarjaLIVE
20.02.2019 21:40Viikingit Akatemia - KHTVuosaariMiehet edustus, III-divisioona2 - 3LIVE
16.02.2019 19:50KHT - HC LudwigKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona8 - 1LIVE
10.02.2019 17:50Viikingit - KurraVuosaariA-nuorten Alueliiga/-sarjaLIVE
10.02.2019 18:15KurraC - HJK TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja4 - 1LIVE
09.02.2019 19:50KHT - K-KissatKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona8 - 6LIVE
06.02.2019 19:30HaKi - Kurra/K-Vantaa Itä D1AAKisakallioD1 AA
03.02.2019 09:00Karhu-Kissat - Kurra D2AA/MKaarelan jäähalliD2 AA
03.02.2019 11:10Icehearts - KurraCVuosaariC-nuorten Aluesarja4 - 14LIVE
03.02.2019 12.00Kurra D2A/V - HaKiKlaukkalan jäähalliD2 A
03.02.2019 13.30Kurra/Kiva D1AA - Karhu-KissatKlaukkalan jäähalliD1 AA
03.02.2019 14.00Kurra D1A/K - IceheartsKlaukkalan jäähalliD1 A
02.02.2019 14.30Pelicans - Kurra/Kiva D1AAVääksyn jäähalliD1 A
02.02.2019 17:10Nikkarit - KHTRiihimäkiMiehet edustus, III-divisioona1 - 6LIVE
02.02.2019 18.30EKS - Kurra D1A/KLaaksolahden jäähalliD1 A
01.02.2019 18:00EKS/W - Kurra E1/OLaaksolahtiE1 AA3 - 4
30.01.2019 19:00Kurra E1/V - HJK/BKlaukkalaE1 A5 - 3
27.01.2019 14:30BJR/B2 - Kurra E1/MMatinkyläE1 AAA5 - 3
27.01.2019 16:30ITR - Kurra E1/VRaaseporiE1 A1 - 16
27.01.2019 18:15KurraC - IHKKlaukkalaC-nuorten Aluesarja7 - 1LIVE
26.01.2019 13:30Kurra E1/O - K-Kissat CatsKlaukkalaE1 AA2 - 1
26.01.2019 19:50KHT - OKK KarreKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona12 - 3LIVE
23.01.2019 19:00Kurra E1/M - EPS/RKlaukkalaE1 AAA2 - 12
20.01.2019 10:15Salamat/S - Kurra E1/OKirkkonummiE1 AA1 - 5
20.01.2019 13:50KurraC - HPK TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja7 - 4LIVE
19.01.2019 13:30Kurra E1/V - Haukat/OKlaukkalaE1 A5 - 4
19.01.2019 19:30Viikingit/R - Kurra E1/MVuosaariE1 AAA3 - 3
16.01.2019 19:00Kurra E1/V - Hunters 3KlaukkalaE1 A2 - 5
15.01.2019 21:45PUS - KHTEspoonlahtiMiehet edustus, III-divisioona2 - 9LIVE
13.01.2019 14:45KJT/RED - Kurra E1/VKeravaE1 A3 - 7
13.01.2019 19:50Hawks - KHTJärvenpääMiehet edustus, III-divisioona2 - 8LIVE
12.01.2019 13:30Kurra E1/O - K-Tiikerit/OKlaukkalaE1 AA6 - 0
12.01.2019 19:00EVU - KurraCMyyrmäkiC-nuorten Aluesarja1 - 7LIVE
12.01.2019 19:50KHT - Joukkue IFKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona7 - 2LIVE
09.01.2019 19:00Kurra E1/M - Jokerit/WKlaukkalaE1 AAA0 - 9
05.01.2019 19:15HC Salamat - KHTKirkkonummiMiehet edustus, III-divisioona3 - 3LIVE
13.12.2018 21:50HC Ludwig - KHTMyyrmäkiMiehet edustus, III-divisioona4 - 1LIVE
09.12.2018 13:50KurraC - Viikingit TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja4 - 4LIVE
09.12.2018 15:45Viikingit/W - Kurra E1/OVuosaariE1 AA0 - 4
08.12.2018 10:00REDS/R - Kurra E1/MMalmiE1 AAA11 - 2
08.12.2018 13:00HJK Team - KurraCMalmiC-nuorten Aluesarja0 - 7LIVE
07.12.2018 18:00Kurra D1AA - K-Vantaa ItäKlaukkalan jäähalliD1 AA7 - 4LIVE
05.12.2018 19:00Kurra E1/V - K-Vantaa Itä/MKlaukkalaE1 A3 - 3
02.12.2018 10:30Viikingit - Kurra D1AAMyllypuro 2D1 AA11 - 0LIVE
02.12.2018 13:50KurraC - HPK TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 4LIVE
02.12.2018 14:45Jää-Ahmat - Kurra D1AHyvinkään jäähalliD1 A1 - 12LIVE
02.12.2018 15:45Nikkarit/W - Kurra E1/VRiihimäkiE1 A1 - 4
01.12.2018 13:00Kurra D1A - KJTKlaukkalan jäähalliD1 A2 - 8LIVE
01.12.2018 16:00PiTa - Kurra D1AAMalmi 2D1 AA3 - 7LIVE
01.12.2018 17:20Kurra - SalamatKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja
01.12.2018 19:50KHT - HawksKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona5 - 3LIVE
28.11.2018 19:00Kurra E1/M - Wolf/MKlaukkalaE1 AAA8 - 1
25.11.2018 14:00Kurra D1A - IceheartsKlaukkalan jäähalliD1 A7 - 1LIVE
25.11.2018 15:25EPS/B - Kurra E1/OEspoonlahtiE1 AA3 - 5
24.11.2018 13:30Kurra E1/O - Jää-Ahmat/BKlaukkalaE1 AA2 - 2
24.11.2018 14:45KJT-Haukat Akatemia - KurraCHyryläC-nuorten Aluesarja11 - 1LIVE
24.11.2018 19:50KHT - Viikingit AkatemiaKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona9 - 3LIVE
23.11.2018 18:00Kurra D1AA - EPSKlaukkalan jäähalliD1 AA10 - 2LIVE
21.11.2018 19:00Kurra E1/V - Salamat/VKlaukkalaE1 A5 - 4
18.11.2018 11:20KurraC - VipersKlaukkalaC-nuorten Aluesarja0 - 8LIVE
18.11.2018 11:45KJT/WH - Kurra E1/OKeravaE1 AA3 - 5
18.11.2018 14:00Kurra D1A - IHKKlaukkalan jäähalliD1 A11 - 0LIVE
18.11.2018 18:50OKK - KurraAOulunkyläA-nuorten Alueliiga/-sarja
17.11.2018 10:55Jää-Ahmat/W - Kurra E1/VHyvinkääE1 A2 - 6
17.11.2018 16:30Karhu-Kissat - Kurra D1AAKaarela 1D1 AA3 - 6LIVE
14.11.2018 19:00Kurra E1/M - Kiekko-Vantaa/SKlaukkalaE1 AAA8 - 4
14.11.2018 21:00A-Rangers - KHTMalmiMiehet edustus, III-divisioona3 - 10LIVE
13.11.2018 18:30Kurra D1A - EPSKlaukkalan jäähalliD1 A3 - 4LIVE
11.11.2018 12:00Kurra D2AA/M - BJRKlaukkalan jäähalliD2 AA
11.11.2018 12:45Nikkarit/B - Kurra E1/MRiihimäkiE1 AAA4 - 1
11.11.2018 17:30EKS/Y - Kurra E1/VEspoonlahtiE1 A2 - 1
11.11.2018 18:30Haki - Kurra D1ALohjaD1 A3 - 6LIVE
07.11.2018 19:15IHK - Kurra D1AAMalmin jäähalliD1 AA3 - 13LIVE
04.11.2018 12:00Kurra D2AA/O - IHKKlaukkalan jäähalliD2 AA
04.11.2018 13:50KurraC - K-EspooKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 8LIVE
04.11.2018 14:00Kurra D1AA - PelicansKlaukkalan jäähalliD1 AA3 - 2LIVE
04.11.2018 14:30BJR/W2 - Kurra E1/OMatinkyläE1 AA2 - 6
04.11.2018 18:00Kurra E1/V - Pelicans/MKlaukkalaE1 A6 - 2
03.11.2018 11:30KurraC - VipersKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 8LIVE
03.11.2018 13:30Kurra D2A/V - KiVaKlaukkalan jäähalliD2 A
03.11.2018 17:30Pelicans - Kurra D1AAPajulahtiD1 AA4 - 5LIVE
03.11.2018 19:50KHT - A-RangersKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona13 - 3LIVE
02.11.2018 18:45IHK/W - Kurra E1/VMalmiE1 A7 - 8
02.11.2018 19:30EKS - Kurra D1ALaaksolahtiD1 A4 - 2LIVE
01.11.2018 19:30Kurra D1A - EKSKlaukkalan jäähalliD1 A4 - 7LIVE
31.10.2018 19:00Kurra E1/M - Jää-Ahmat/RKlaukkalaE1 AAA3 - 8
28.10.2018 11:00Kurra E1/M - HC TornaadoKlaukkalaE1 AAA5 - 2
28.10.2018 12:00Kurra D2AA/M - HaukatKlaukkalan jäähalliD2 AA
28.10.2018 12:30Kurra D2AA/O - HaKiKlaukkalan jäähalliD2 AA
28.10.2018 13:30Pelicans - Kurra D1AAIsku Areena, LahtiD1 AA5 - 4LIVE
28.10.2018 13:50KurraC - HJK TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 5LIVE
28.10.2018 14:00Kurra D1A - BJRKlaukkalan jäähalliD1 A2 - 1LIVE
27.10.2018 13:30Kurra E1/V - K-Kissat/BearsKlaukkalaE1 A2 - 2
27.10.2018 19:00EPS - Kurra D1AEspoonlahtiD1 A4 - 7LIVE
27.10.2018 21:10K-Kissat - KHTKaarelaMiehet edustus, III-divisioona4 - 4LIVE
26.10.2018 18:00Kurra D1AA - Jää-AhmatKlaukkalaD1 AA4 - 5LIVE
25.10.2018 17:00KJT/B - Kurra E1/MKeravaE1 AAA12 - 2
25.10.2018 20:10K-Espoo - KurraCEspoonlahtiC-nuorten Aluesarja11 - 1LIVE
24.10.2018 19:00Kurra E1/O - Jokerit/YKlaukkalaE1 AA4 - 5
21.10.2018 12:00Kurra D2A/V - PelicansKlaukkalan jäähalliD2 A
21.10.2018 13:50KurraC - PiTaKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 5LIVE
21.10.2018 15:30Wolf/K - Kurra E1/VSipooE1 A4 - 4
21.10.2018 16:00Hunters - Kurra D1AAPorvoon jäähalliD1 AA11 - 4LIVE
20.10.2018 15:15Nikkarit/Y - Kurra E1/ORiihimäkiE1 AA8 - 3
20.10.2018 17:20Kurra - OKKKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja
20.10.2018 19:50KHT - NikkaritKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona12 - 3LIVE
19.10.2018 18:00Kurra D2AA/M - KJTKlaukkalan jäähalliD2 AA
15.10.2018 19:15Kojo - Kurra E1/OMyllypuroE1 AA4 - 8
14.10.2018 13:50KurraC - LJK/HuntersKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 7LIVE
13.10.2018 10:30KURRA D2AA/O - PelicansKlaukkalan jäähalliD2 AA
13.10.2018 13:10LJK/Hunters - KurraCPorvooC-nuorten Aluesarja8 - 2LIVE
13.10.2018 13:30Kurra E1/M - Hunters/SKlaukkalaE1 AAA2 - 3
13.10.2018 18:00Kurra D2AA/M - Kiekko-NikkaritKlaukkalan jäähalliD2 AA
13.10.2018 18:30Viikingit - Kurra D1AVuosaaren JäähalliD1 A10 - 1LIVE
11.10.2018 19:30IHK White - Kurra D1AMalmin jäähalliD1 A2 - 5LIVE
10.10.2018 19:00Kurra E1/O - Haukat/VKlaukkalaE1 AA4 - 5
10.10.2018 20:45OKK Kaarre - KHTMalmiMiehet edustus, III-divisioona4 - 4LIVE
07.10.2018 Kurra D1AA - IceTeamKlaukkalan jäähalliD1 AA10 - 4LIVE
07.10.2018 13:00HaKi/B - Kurra E1/MLohjaE1 AAA7 - 1
07.10.2018 13:45KJT Red - Kurra D1AHyrylä 2, TuusulaD1 A8 - 0LIVE
07.10.2018 16:15PiTa - KurraCKaarelaC-nuorten Aluesarja9 - 2LIVE
07.10.2018 18:00HJK/W - Kurra E1/OMalmi, HelsinkiE1 AA5 - 1
06.10.2018 17:00KurraA - EKSKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja
06.10.2018 19:50KHT - PUSKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona7 - 3LIVE
04.10.2018 19:30Kurra D1AA - BJR WhiteKlaukkalan jäähalliD1 AA4 - 2LIVE
03.10.2018 19:00KurraE1/O - K-Vantaa/Itä/PKlaukkalaE1 AA9 - 5
30.09.2018 14:00Kurra D1AA - HJK blackKlaukkalan jäähalliD1 AA7 - 4LIVE
29.09.2018 13:00Kurra D1A - HaKi BlackKlaukkalan jäähalliD1 A5 - 3LIVE
29.09.2018 13:30KurraE1/V - HAKI/Wh2KlaukkalaE1 A4 - 1
29.09.2018 18:15HPK Team - KurraCHakioC-nuorten Aluesarja5 - 5LIVE
28.09.2018 18:00Kurra D1AA - Haki WhiteKlaukkalan jäähalliD1 AA2 - 3LIVE
26.09.2018 19:00KurraE1/M - EPS/WhKlaukkalaE1 AAA1 - 2
26.09.2018 20:15Joukkue IF - KHTLaaksolahtiMiehet edustus, III-divisioona2 - 2LIVE
23.09.2018 13:50KurraC - KJT-Haukat AkatemiaKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 9LIVE
22.09.2018 19:50KHT - HCK SalamatKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona6 - 2LIVE
14.09.2018 19:50Viikingit - KurraCMyllypuroC-nuorten Aluesarja7 - 2LIVE
25.03.2018 12:00FF-pronssipeli: JIlves - KurraBLaukaa, PeurunkaFinal Four3 - 7LIVE
25.03.2018 12:00HAKI/W - Kurra E2AAA/MNummelaE2 ylempi
25.03.2018 15:00Nikkari/W - Kurra E2AAA/SRiihimäkiE2 ylempi
24.03.2018 09:00LJK - Kurra E2AAA/SLoviisaE2 ylempi
24.03.2018 09:30FF-pronssipeli: Jää-Ahmat HyRi - KurraC2MalmiFinal Four7 - 6LIVE
24.03.2018 12:00Kurra E2AAA/M - HAKI/WKlaukkalaE2 ylempi
24.03.2018 13:30Kurra E2AAA/O - Jää-Ahmat/RKlaukkalaE2 ylempi
24.03.2018 16:00FF-välierä: KurraB - TitaanitLaukaa, PeurunkaFinal Four3 - 1LIVE
24.03.2018 19:00FF-välierä: Ässät Akatemia - KurraBLaukaa, PeurunkaFinal Four5 - 1LIVE
20.03.2018 18:00FF-välierä: EPS - KurraC2EspoonlahtiFinal Four10 - 5LIVE
18.03.2018 13:15KaKiPo - KurraAKaarinaA-nuorten Alueliiga/-sarja7 - 6LIVE
18.03.2018 13:45KurraC1 - Jää-Ahmat HyRi BlackKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 7LIVE
17.03.2018 17:20KurraA - HaKiKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja5 - 7LIVE
17.03.2018 19:50KHT - HCK SalamatKlaukkalaMiehet edustus, II-divisioona karsinta3 - 5LIVE
14.03.2018 17:00EVU/V - Kurra E2AAA/SMyyrmäkiE2 ylempi5-6
13.03.2018 18:30KurraC2 - Jää-Ahmat B HyRiKlaukkalaC-nuorten Aluesarja9 - 3LIVE
11.03.2018 13:00Wolf/K - Kurra E2AAA/SSipooE2 ylempi0-5
11.03.2018 13:50KurraB - RNKKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta9 - 5LIVE
11.03.2018 14:10LäKi - KurraC1SäkyläC-nuorten Aluesarja7 - 1LIVE
11.03.2018 15:00Kiekko-Vantaa Itä/V - Kurra E2AAA/OTikkurilaE2 ylempi0-3
11.03.2018 18:15BJR White 1 - KurraC2MatinkyläC-nuorten Aluesarja0 - 4LIVE
11.03.2018 18:50HaKi - KurraALohjaA-nuorten Alueliiga/-sarja9 - 1LIVE
10.03.2018 09:00HIFK/R - Kurra E2AAA/MKonalaE2 ylempi3-1
10.03.2018 17:55RNK - KurraBRaisioB-nuorten Suomi-sarja karsinta5 - 4LIVE
09.03.2018 18:15KurraC1 - SalamatKlaukkalaC-nuorten Aluesarja4 - 9LIVE
07.03.2018 21:10OKK - KHTMalmiMiehet edustus, II-divisioona karsinta6 - 5 VLLIVE
04.03.2018 13:45KurraC1 - PelicansKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 7LIVE
04.03.2018 16:00Kiekkohait - KurraBSaloB-nuorten Suomi-sarja karsinta1 - 4LIVE
03.03.2018 12:00Kurra E2AAA/M - GrIFK/GKlaukkalaE2 ylempi4-4
03.03.2018 13:45KJT/WH - Kurra E2AAA/OKeravaE2 ylempi12-1
03.03.2018 17:20KurraA - Nikkarit HyRiKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja4 - 6LIVE
03.03.2018 19:50KHT - KYKlaukkalaMiehet edustus, II-divisioona karsinta13 - 5LIVE
02.03.2018 18:10KurraC2 - EPSKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 6LIVE
25.02.2018 13:50KurraA - EVUKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja6 - 4LIVE
25.02.2018 15:10KJT - KHTHyryläMiehet edustus, II-divisioona karsinta1 - 3LIVE
25.02.2018 18:30HJK - KurraC2PaloheinäC-nuorten Aluesarja3 - 6LIVE
24.02.2018 17:00ValKi - KHTValkealaMiehet edustus, II-divisioona karsinta6 - 3LIVE
24.02.2018 17:20KurraA - PaiHaKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja8 - 4LIVE
15.02.2018 21:50HC Ludwig - KHTMyyrmäkiMiehet edustus, III-divisioona6 - 9LIVE
14.02.2018 20:00PiTa - KurraC2MyyrmäkiC-nuorten Aluesarja4 - 2LIVE
13.02.2018 18:15RW/W - Kurra E2AAA/SMalmiE2 ylempi10-2
11.02.2018 12:00KurraE1A/V - HJKKlaukkalaE1 A
11.02.2018 13:50KurraB - KaKiPoKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta12 - 6LIVE
11.02.2018 14:00Kurra E2AAA/O - Jokerit/YKlaukkalaE2 ylempi2-10
10.02.2018 12:30Jää-Ahmat HyRi - KurraC1HyvinkääC-nuorten Aluesarja3 - 6LIVE
10.02.2018 13:00Kurra E2AAA/S - Haukat/OKlaukkalaE2 ylempi7-3
10.02.2018 17:20KurraA - EKSKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja7 - 3LIVE
10.02.2018 18:15Karhu-Kissat - Kurra E2AAA/MKonala 2E2 ylempi0-5
10.02.2018 19:50KHT - HawksKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona9 - 2LIVE
09.02.2018 18:15KurraC2 - Hunters/LJKKlaukkalaC-nuorten Aluesarja5 - 6LIVE
04.02.2018 13:30KurraE2AAA/M - K-Tiikerit/MKlaukkalaE2 ylempi2-7
04.02.2018 14:40LJK - KurraBLoviisaB-nuorten Suomi-sarja karsinta1 - 8LIVE
03.02.2018 13:30KurraE2AAA/O - Haukat/VKlaukkalaE2 ylempi3-5
03.02.2018 14:30Wolf I East - KurraC1SipooC-nuorten Aluesarja5 - 3LIVE
03.02.2018 19:00EVU - KurraAMyyrmäkiA-nuorten Alueliiga/-sarja6 - 10LIVE
03.02.2018 19:50KHT - PUSKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona6 - 5LIVE
02.02.2018 20:20GrIFK Wh - KurraC2KauniainenC-nuorten Aluesarja2 - 5LIVE
28.01.2018 15:00RNK - KurraARaisioA-nuorten Alueliiga/-sarja5 - 3LIVE
28.01.2018 17:10K-Tiikerit - KurraBSalmisaariB-nuorten Suomi-sarja karsinta1 - 16LIVE
27.01.2018 16:45HPK Team - KurraC1HämeenlinnaC-nuorten Aluesarja10 - 1LIVE
27.01.2018 17:00KurraA - VG-62KlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja3 - 5LIVE
26.01.2018 18:10KurraC2 - HJK TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja5 - 5LIVE
24.01.2018 20:45OKK - KHTMalmiMiehet edustus, III-divisioona7 - 3LIVE
21.01.2018 13:50KurraB - KiekkohaitKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta10 - 2LIVE
21.01.2018 18:15KurraC1 - SoPaKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 6LIVE
20.01.2018 18:10Viikingit - KurraC2VuosaariC-nuorten Aluesarja4 - 7LIVE
20.01.2018 19:50KHT - Viikingit AkatemiaKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona4 - 3LIVE
20.01.2018 20:15EKS - KurraALaaksolahtiA-nuorten Alueliiga/-sarja2 - 2LIVE
14.01.2018 14:40Nikkarit HyRi- KurraARiihimäkiA-nuorten Alueliiga/-sarja6 - 4LIVE
14.01.2018 18:20KurraB - Jää-TiikeritKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta6 - 3LIVE
13.01.2018 17:15KurraC1 - Viikingit AkatemiaKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 4LIVE
13.01.2018 18:50KaKiPo - KurraBKaarinaB-nuorten Suomi-sarja karsinta10 - 2LIVE
12.01.2018 18:15KurraC2 - KJT HaukatKlaukkalaC-nuorten Aluesarja9 - 2LIVE
07.01.2018 13:45Salamat - KurraC1KirkkonummiC-nuorten Aluesarja8 - 6LIVE
07.01.2018 18:20KurraB - RWKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta10 - 1LIVE
06.01.2018 20:00K-Kissat - KHTMalmiMiehet edustus, III-divisioona3 - 8LIVE
16.12.2017 17:00KurraC2 - VipersKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 6LIVE
10.12.2017 13:45KurraC1 - Jää-Ahmat HyRiKlaukkalaC-nuorten Aluesarja5 - 4LIVE
10.12.2017 18:20KurraB - K-TiikeritKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta26 - 1LIVE
09.12.2017 12:00HPK Team - KurraC1HakioC-nuorten Aluesarja7 - 1LIVE
09.12.2017 18:30IHK - KurraBMalmiB-nuorten Suomi-sarja karsinta1 - 16LIVE
09.12.2017 19:15EKS - KurraALaaksolahtiA-nuorten Alueliiga/-sarja4 - 4LIVE
09.12.2017 19:50KHT - NikkaritKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona6 - 3LIVE
04.12.2017 21:30KoPo - KHTPaloheinäMiehet edustus, III-divisioona2 - 6LIVE
03.12.2017 12:15IHK - KurraC1MalmiC-nuorten Aluesarja3 - 16LIVE
02.12.2017 10:50PiTa - KurraC2KonalaC-nuorten Aluesarja7 - 2LIVE
02.12.2017 13:10KurraE1AA - KJTKlaukkalaE1 AA
02.12.2017 13:50KurraB - HaKiKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta30 - 1LIVE
02.12.2017 17:15KurraC1 - PanterKlaukkalaC-nuorten Aluesarja6 - 10LIVE
02.12.2017 20:00Joukkue IF - KHTMatinkyläMiehet edustus, III-divisioona0 -10LIVE
26.11.2017 12:10KurraE1AA - HC PanterKlaukkalaE1 AA2 - 2
26.11.2017 13:45KurraC1 - HPK TeamKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 2LIVE
26.11.2017 14:00KurraE2AAA - EVUKlaukkalaE2 ylempi7 - 4
26.11.2017 17:50OKK - KurraBOulunkyläB-nuorten Suomi-sarja karsinta0 - 13LIVE
26.11.2017 17:55KJT Haukat - KurraAHyryläA-nuorten Alueliiga/-sarja5 - 13LIVE
25.11.2017 16:00EPS - KurraC1LeppävaaraC-nuorten Aluesarja2 - 1LIVE
25.11.2017 16:20KJT Haukat - KurraC2JärvenpääC-nuorten Aluesarja7 - 4LIVE
25.11.2017 17:20KurraA - EVUKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja15 - 3LIVE
25.11.2017 19:50EPS - KurraBEspoonlahtiB-nuorten Suomi-sarja karsinta1 - 12LIVE
25.11.2017 19:50KHT - Jää-TiikeritKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona12 - 3LIVE
19.11.2017 17.00KurraC1 - PanterKlaukkalaC-nuorten Aluesarja5 - 11LIVE
19.11.2017 18.00KurraB - BluesKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta4 - 5LIVE
18.11.2017 13:45KurraC2 - VipersKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 7LIVE
18.11.2017 17:20KurraA - IHKKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja5 - 2LIVE
17.11.2017 18:40Nikkarit - KHTRiihimäkiMiehet edustus, III-divisioona6 - 6LIVE
15.11.2017 18:00KurraC2 - Viikingit/SKlaukkalaC-nuorten Aluesarja5 - 16LIVE
15.11.2017 19:00Reds - KurraBMalmiB-nuorten Suomi-sarja karsinta1 - 5LIVE
13.11.2017 19:00Jää-Ahmat HyRi - KurraC1HyvinkääC-nuorten Aluesarja5 - 4LIVE
11.11.2017 17:35HJK - KurraC2PaloheinäC-nuorten Aluesarja6 - 4LIVE
11.11.2017 19:50KHT - EVUKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona13 - 4LIVE
08.11.2017 18:15KurraC2 - K-VantaaKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 6LIVE
05.11.2017 13:45KurraC1 - IHKKlaukkalaC-nuorten Aluesarja6 - 4LIVE
05.11.2017 16:30PUS - KHTKisakallioMiehet edustus, III-divisioona4 - 5LIVE
05.11.2017 18:20KurraB - OKKKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta7 - 5LIVE
04.11.2017 14:00Nikkarit HyRi - KurraBHyvinkääB-nuorten Suomi-sarja karsinta3 - 5LIVE
04.11.2017 16:15AaKoo -KurraAInkeroinenA-nuorten Alueliiga/-sarja3 - 8LIVE
03.11.2017 19:20Jää-Tiikerit - KHTMäntsäläMiehet edustus, III-divisioona2 - 5LIVE
01.11.2017 18:15KurraC2 - Jää-Ahmat B HyRiKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 6LIVE
29.10.2017 13:50KurraB - SalamatKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta9 - 5LIVE
29.10.2017 18:15KurraC1 - PanterKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 8LIVE
29.10.2017 19:50Hawks - KHTJärvenpääMiehet edustus, III-divisioona5 - 4LIVE
28.10.2017 17:15KurraC1 - SalamatKlaukkalaC-nuorten Aluesarja1 - 11LIVE
28.10.2017 17:50OKK - KurraAOulunkyläA-nuorten Alueliiga/-sarja7 - 2LIVE
28.10.2017 19:50KHT - HC LudwigKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona2 - 2LIVE
27.10.2017 17:00KurraC2 - HJKKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 5LIVE
25.10.2017 19:00Reds - KurraAMalmiA-nuorten Alueliiga/-sarja4 - 6LIVE
24.10.2017 19:50KHT - OKKKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona1 - 6LIVE
22.10.2017 KurraE2AAA/M - HAKI BlueKlaukkalaE2 ylempi
22.10.2017 KurraE1A/V - KOJO ValkoinenKlaukkalaE1 A
22.10.2017 KurraE1AA/O - Jää-Ahmat/RKlaukkalaE1 AA
22.10.2017 13:30Viikingit/S - KurraC2VuosaariC-nuorten Aluesarja10 - 4LIVE
22.10.2017 13:45Salamat - KurraC1KirkkonummiC-nuorten Aluesarja1 - 3LIVE
22.10.2017 17:10K-Tiikerit - KurraBSalmisaariB-nuorten Suomi-sarja karsinta5 - 8LIVE
21.10.2017 KurraE1AAA/M - HAKI Blue 1KlaukkalaE1 AAA
21.10.2017 BJR LV White 1 - KurraE1AA/OLeppävaaraE1 AA
21.10.2017 13:50KurraA - StUKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja16 - 2LIVE
21.10.2017 19:50KHT - K-KissatKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona4 - 3LIVE
15.10.2017 13:45KurraC1 - IHKKlaukkalaC-nuorten Aluesarja11 - 1LIVE
15.10.2017 16:20HaKi - KurraC2LohjaC-nuorten Aluesarja9 - 5LIVE
15.10.2017 18:20KurraB - IHKKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta16 - 2LIVE
14.10.2017 15:45Jää-Ahmat HyRi - KurraC1HyvinkääC-nuorten Aluesarja5 - 5LIVE
14.10.2017 16:50HaKi - KurraBLohjaB-nuorten Suomi-sarja karsinta3 - 9LIVE
14.10.2017 19:00EVU - KurraAMyyrmäkiA-nuorten Alueliiga/-sarja4 - 8LIVE
13.10.2017 18:00KurraC2 - Pelicans Ak 2KlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 9LIVE
08.10.2017 18:20KurraB - EPSKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta13 - 3LIVE
08.10.2017 18:25EPS - KurraC2EspoonlahtiC-nuorten Aluesarja8 - 5LIVE
07.10.2017 15:00Pelicans Ak 1 - KurraC2PajulahtiC-nuorten Aluesarja15 - 0LIVE
07.10.2017 17:00HPK - KurraC1HakioC-nuorten Aluesarja5 - 0LIVE
07.10.2017 17:20KurraA - PelicansKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja4 - 5LIVE
04.10.2017 18:15KurraC1 - EPSKlaukkalaC-nuorten Aluesarja4 - 6LIVE
01.10.2017 18:20KurraC1 - SalamatKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 8LIVE
01.10.2017 18:40Blues - KurraBMatinkyläB-nuorten Suomi-sarja karsinta4 - 3LIVE
30.09.2017 13:30HJK Team - KurraC2PaloheinäC-nuorten Aluesarja5 - 7LIVE
30.09.2017 13:50KurraB - RedsKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta7 - 4LIVE
30.09.2017 17:20KurraA - Blues TeamKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja11 - 2LIVE
30.09.2017 19:50KHT - KoPoKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona6 - 3LIVE
27.09.2017 18:00KurraC2 - PiTaKlaukkalaC-nuorten Aluesarja3 - 1LIVE
27.09.2017 21:40Viikingit - KHTVuosaariMiehet edustus, III-divisioona4 - 3LIVE
24.09.2017 18:15BJR White 1 - KurraC2MatinkyläC-nuorten Aluesarja3 - 3LIVE
24.09.2017 18:20KurraA - Jää-TiikeritKlaukkalaA-nuorten Alueliiga/-sarja15 - 8LIVE
23.09.2017 21:00EVU - KHTMyyrmäkiMiehet edustus, III-divisioona5 - 10LIVE
20.09.2017 21:20KHT - Joukkue IFKlaukkalaMiehet edustus, III-divisioona9 - 5LIVE
17.09.2017 13:30KurraC1 - EPSKlaukkalaC-nuorten Aluesarja2 - 3LIVE
17.09.2017 15:55Viikingit - KurraAVuosaariA-nuorten Alueliiga/-sarja1 - 10LIVE
17.09.2017 18:20KurraB - Nikkarit HyRiKlaukkalaB-nuorten Suomi-sarja karsinta3 - 4LIVE
16.09.2017 18:45Salamat - KurraBKirkkonummiB-nuorten Suomi-sarja karsinta3 - 8LIVE
15.09.2017 17:00KurraC2 - GrIFKKlaukkalC-nuorten Aluesarja2 - 12LIVE